Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06
search
Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Lämmin sävy Lämmin sävy
Indeksi:
L100-E27-1830-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
1890 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 138 mm
Leveys: 60 mm
Lampun tyyppi: A70
Kanta: E27
Teho: 18 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 1890 lm
Valon väri: Lämmin
Värilämpötila: 3000K
Värintoistoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennettävä: Ei
Lasikuvun väri: Maitomainen
Lasikuvun materiaali: Muovi
Pakkauskoko: 6
Valokulma: 220º
Jännite: 220-240V
Energialuokka: F
Energian kulutus: 18 kWh/1000 h
Suojausluokitus: IP20
LED-tekniikka
Lämmin sävy
Silmille ystävällinen
Valaisukulma 220°
Leveys
60 mm
Korkeus
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Kąt świecenia
220º
Ilość sztuk
6
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383453
19,64%