Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Neutraali - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06
search
Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Neutraali - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Neutraali - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Neutraali - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Neutraali - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Neutraali - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Neutraali väri Neutraali väri
Indeksi:
L100-E27-1840-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
1890 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 138 mm
Leveys: 60 mm
Lampputyyppi: A70
Kantatyyppi: E27
Teho: 18 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 1890 lm
Valon väri: Neutraali
Värilämpötila: 4000K
Värintoistoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennettävä: Ei
Varjostimen väri: Maitomainen
Varjostimen materiaali: Muovi
Pakkausmäärä: 6
Energialuokka: F
Energian kulutus: 18 kWh/1000 h
Suojausluokka: IP20
LED-tekniikka
Neutraali väri
Leveys
60 mm
Korkeus
138 mm
Ilość sztuk
6
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383455
19,64%