Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Kylmä - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06
search
Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Kylmä - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Kylmä - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Kylmä - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Kylmä - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 18W, Kylmä - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Kylmä sävy Kylmä sävy
Indeksi:
L100-E27-1865-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
1890 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 138 mm
Leveys: 60 mm
Lampun tyyppi: A70
Kanta: E27
Teho: 18 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 1890 lm
Valon väri: Kylmä
Värilämpötila: 6500K
Värintoistoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennysmahdollisuus: Ei
Kupu väri: Maitoinen
Kuvun materiaali: Muovi
Pakkauksen kappalemäärä: 6
Energialuokka: F
Energian kulutus: 18 kWh/1000 h
Suojausluokitus: IP20
LED-tekniikka
Kylmä sävy
Leveys
60 mm
Korkeus
138 mm
Ilość sztuk
6
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383461
19,64%