Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06
search
Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Lämmin sävy Lämmin sävy
Indeksi:
L100-E27-2030-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
2100 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 138 mm
Leveys: 60 mm
Lampun tyyppi: A70
Kanta: E27
Teho: 20 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 2100 lm
Valon väri: Lämmin
Värilämpötila: 3000K
Värintoistoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennysmahdollisuus: Ei
Kuvun väri: Maidomainen
Kuvun materiaali: Muovi
Pakkausmäärä: 6
Valaisukulma: 220º
Jännite: 220-240V
Energialuokka: F
Energian kulutus: 20 kWh/1000 h
Suojausluokka: IP20
LED-tekniikka
Lämmin sävy
Silmille ystävällinen
Valaisukulma 220°
Leveys
60 mm
Korkeus
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Kąt świecenia
220º
Ilość sztuk
6
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383468
19,67%