Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03
search
Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 18W, Lämmin - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Lämmin sävy Lämmin sävy
Indeksi:
L100-E27-1830-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
1890 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 138 mm
Leveys: 60 mm
Lampun tyyppi: A70
Kannan tyyppi: E27
Teho: 18 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 1890 lm
Valon väri: Lämmin
Värilämpötila: 3000K
Värintoistoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennettävä: Ei
Kuvun väri: Maitomainen
Kuvun materiaali: Muovi
Määrä pakkauksessa: 3
Valokulma: 220°
Jännite: 220-240V
Energialuokka: F
Energian kulutus: 18 kWh/1000 h
Suojausluokitus: IP20
LED-tekniikka
Lämmin sävy
Silmille ystävällinen
Valaisukulma 220°
Leveys
60 mm
Korkeus
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Kąt świecenia
220º
Ilość sztuk
4
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383453
18,99%