Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Kylmä - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06
search
Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Kylmä - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Kylmä - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Kylmä - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Kylmä - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A70, 20W, Kylmä - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Kylmä sävy Kylmä sävy
Indeksi:
L100-E27-2065-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
2100 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 138 mm
Leveys: 60 mm
Lampun tyyppi: A70
Kannan tyyppi: E27
Teho: 20 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 2100 lm
Valon väri: Kylmä
Värilämpötila: 6500K
Värintoistoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennettävä: Ei
Kuvun väri: Maitomainen
Kuvun materiaali: Muovi
Määrä pakkauksessa: 6
Valonjakauma: 220º
Jännite: 220-240V
Energialuokka: F
Energian kulutus: 20 kWh/1000 h
Suojausluokka: IP20
LED-tekniikka
Kylmä sävy
Leveys
60 mm
Korkeus
138 mm
Ilość sztuk
6
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383477
19,67%