Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03
search
Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Lämmin - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Lämmin sävy Lämmin sävy
Indeksi:
L100-E27-2030-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
2100 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 138 mm
Leveys: 60 mm
Lampputyyppi: A70
Kanta: E27
Teho: 20 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 2100 lm
Valon väri: Lämmin
Väri lämpötila: 3000K
Värintoistoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennettävä: Ei
Varjostimen väri: Maitomainen
Varjostimen materiaali: Muovi
Pakkauksen sisältö: 3 kpl
Energialuokka: F
Energian kulutus: 20 kWh/1000 h
Suojausluokka: IP20
LED-tekniikka
Lämmin sävy
Leveys
60 mm
Korkeus
138 mm
Ilość sztuk
4
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383468
19,61%