Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Neutraali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
search
Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Neutraali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Neutraali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Neutraali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Neutraali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A70, 20W, Neutraali - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Neutraali väri Neutraali väri
Indeksi:
L100-E27-2040-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
2100 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 138 mm
Leveys: 60 mm
Lampun tyyppi: A70
Kierrekanta: E27
Teho: 20 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 2100 lm
Valon väri: Neutraali
Värilämpötila: 4000K
Väri-indeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennettävä: Ei
Lasin väri: Maitomainen
Lasin materiaali: Muovi
Pakkauksen sisältö: 3 kpl
Valonkulma: 220º
Jännite: 220-240V
Energialuokka: F
Energian kulutus: 20 kWh/1000 h
Suojausluokka: IP20
LED-tekniikka
Neutraali väri
Leveys
60 mm
Korkeus
138 mm
Ilość sztuk
4
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383471
19,61%