Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03
search
Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x03
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Neutraali väri Neutraali väri
Indeksi:
L100-E27-1540-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
1575 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 124 mm
Leveys: 60 mm
Lampputyyppi: A60
Kanta: E27
Teho: 15 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 1575 lm
Valon väri: Neutraali
Värilämpötila: 4000K
Värintoistoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennettävyys: Ei
Varjostimen väri: Maitomainen
Varjostimen materiaali: Muovi
Määrä pakkauksessa: 3
Valaisukulma: 220º
Jännite: 220-240V
Energialuokka: F
Energian kulutus: 15 kWh/1000 h
Suojausaste: IP20
LED-tekniikka
Neutraali väri
Silmille ystävällinen
Valaisukulma 220°
Leveys
60 mm
Korkeus
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Rodzaj gwintu
E27
Kąt świecenia
220º
Ilość sztuk
4
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383404
19,14%