Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06
search
Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Neutraali väri Neutraali väri
Indeksi:
L100-E27-1540-01x06
1575 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 124 mm
Leveys: 60 mm
Lampputyyppi: A60
Kantatyyppi: E27
Teho: 15 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 1575 lm
Valon väri: Neutraali
Värilämpötila: 4000K
Värintoistoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennysmahdollisuus: Ei
Kuvun väri: Maitomainen
Kuvun materiaali: Muovi
Pakkausmäärä: 6
Valokeila: 220º
Energian kulutus: 15 kWh/1000 h
Suojausaste: IP20
LED-tekniikka
Neutraali väri
Leveys
60 mm
Korkeus
124 mm
Ilość sztuk
6
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383404
19,56%