Mexen Nova LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01
search
Mexen Nova LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01 Mexen Nova LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01 Mexen Nova LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01 Mexen Nova LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01 Mexen Nova LED-lamppu E27, A60, 15W, Neutraali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Neutraali väri Neutraali väri
Indeksi:
L100-E27-1540-01
1575 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 124 mm
Leveys: 60 mm
Lampputyyppi: A60
Kierrekanta: E27
Teho: 15 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 1575 lm
Valon väri: Neutraali
Värilämpötila: 4000K
Värintoistoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennysmahdollisuus: Ei
Kuvun väri: Maitomainen
Kuvun materiaali: Muovi
Pakkausmäärä: 1
Valokeila: 220º
LED-tekniikka
Neutraali väri
Leveys
60 mm
Korkeus
124 mm
Ilość sztuk
1
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383404
17,78%