Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Kylmä - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03
search
Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Kylmä - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Kylmä - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Kylmä - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Kylmä - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamppu E27, A60, 15W, Kylmä - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Kylmä sävy Kylmä sävy
Indeksi:
L100-E27-1565-01x03
1575 lm
Tekniset tiedot:
Korkeus: 124 mm
Leveys: 60 mm
Lampun tyyppi: A60
Kantatyyppi: E27
Teho: 15 W
Vastaava teho: 100 W
Valovirta: 1575 lm
Valon väri: Kylmä
Värilämpötila: 6500K
Värintoistoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennettävä: Ei
Kuupan väri: Maitomainen
Kuupan materiaali: Muovi
Määrä pakkauksessa: 3
Säteilyn kulma: 220º
LED-tekniikka
Kylmä sävy
Leveys
60 mm
Korkeus
124 mm
Ilość sztuk
4
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2383416
19,14%