Mexen FA-05W 600 W sähkölämmitin, valkoinen - W958-0600-20
search
Mexen FA-05W 600 W sähkölämmitin, valkoinen - W958-0600-20 Mexen FA-05W 600 W sähkölämmitin, valkoinen - W958-0600-20 Mexen FA-05W 600 W sähkölämmitin, valkoinen - W958-0600-20 Mexen FA-05W 600 W sähkölämmitin, valkoinen - W958-0600-20 Mexen FA-05W 600 W sähkölämmitin, valkoinen - W958-0600-20
Lämmitysteho: 600 W Lämmitysteho: 600 W
Indeksi:
W958-0600-20
Väri:
Valkoinen
Lämmitystehokeho:
600 W
Lämmitystehokeho - 600 W - ()
Väri - Valkoinen - ()
Mexen FA-05W 600 W sähköinen lämmitin, valkoinen on 600 W:n lämmitysteholla ja 631 mm:n kokonaispituudella varustettu laite. Valkoisen värinsä ansiosta se sopii useimpiin kylpyhuoneisiin. Siinä on kehittyneitä ominaisuuksia, kuten energiaa säästävä ECO-tila, Comfort-kuivausvaihtoehto, Anti-frost jäänestovalmius sekä lapsilukko. LED-näyttö näyttää toimintatilan, ja lämpötilan säätäminen 5 asteen tarkkuudella takaa tarkan hallinnan. Lämpimessä on IP44-suojausluokka ja 1,5 metrin liitäntäjohto.
Tekniset tiedot:
Kokonaispituus: 631 mm
Lämmityselementin pituus: 540 mm
Väri: Valkoinen
Lämmitysteho: 600 W
Käyttöjännite: 230V/50 Hz
Liitäntäjohto: 1,5 m
Vastuskierre: G 1/2"
Suojausluokka: IP44
LED-näyttö, joka näyttää toimintatilan
Lisäsuoja kuivakäyntiä vastaan
Vastuksen toiminnot:
- Sensitive mahdollistaa lämpötilan asettamisen 5 asteen tarkkuudella välillä 30 °C - 70 °C
- Smart tarjoaa mahdollisuuden asettaa vastuksen viikoittaisen aikataulun
- ECO säästää energiaa mahdollistamalla vakion lämpötilan asettamisen 30 °C:seen
- Anti-frost suojaa nestettä jäätymiseltä, jos lämpötila laskee alle 7 °C
- Lapsilukko mahdollistaa vastuksen ohjaimen lukituksen
Tässä tuotteessa käytetty innovatiivisia ratkaisuja
Lämmitysteho: 600 W
Jos valitset 600 W:n sähkövastuksen, on tärkeää sovittaa se oikein lämmityksen tehokkuuteen, jotta huoneen lämmitys olisi tehokasta, ergonomista ja turvallista.
Herkkä
Mukavuus
Smart
ECO
Jäätymisenesto
Lapsilukko
Lämpömukavuus ympäri vuoden
Liitäntä 230 V
Sähkölämmitin, joka voidaan kytkeä suoraan 230 V:n pistorasiaan, on erittäin kätevä ratkaisu, joka mahdollistaa nopean ja helpon käytön ilman lisäkaapeleiden tai erikoislaitteiden tarvetta.
Lämmitystehokeho
600 W
Väri
Valkoinen
Kirjoita meille
19,95%
Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana
Indeksi:
W958-0600-20
600 W
Lämmitystehokeho - 600 W - ()