Mexen FA-05W sähkölämmitin 300 W, valkoinen - W958-0300-20
search
Mexen FA-05W sähkölämmitin 300 W, valkoinen - W958-0300-20 Mexen FA-05W sähkölämmitin 300 W, valkoinen - W958-0300-20 Mexen FA-05W sähkölämmitin 300 W, valkoinen - W958-0300-20 Mexen FA-05W sähkölämmitin 300 W, valkoinen - W958-0300-20 Mexen FA-05W sähkölämmitin 300 W, valkoinen - W958-0300-20
Lämmitysteho: 300 W Lämmitysteho: 300 W
Indeksi:
W958-0300-20
Väri:
Valkoinen
Lämmitystehokeho:
300 W
Lämmitystehokeho - 300 W - ()
Väri - Valkoinen - ()
Mexen FA-05W sähkölämmitin 300 W, valkoinen on luotettava laite, jonka kokonaispituus on 409 mm ja lämmitysteho 300 W. Siinä on G 1/2" kierre ja IP44 suojausluokka. Varustettu LED-näytöllä, lapsilukolla ja ominaisuuksilla kuten Sensitive, Comfort, Smart, ECO ja Anti-frost. 1,5 m liitosjohto ja lisäsuojaus kuivalta käytöltä takaavat turvallisuuden. Ihanteellinen tarkkaan ja tehokkaaseen lämmitykseen lämpötiloilla 30°C-70°C.
Tekniset tiedot:
Kokonaispituus: 409 mm
Lämmityselementin pituus: 310 mm
Väri: Valkoinen
Lämmitysteho: 300 W
Käyttöjännite: 230V/50 Hz
Liitosjohto: 1,5 m
Lämmittimen kierre: G 1/2"
Suojausluokka: IP44
LED-näyttö näyttää toimintatilan
Lisäsuoja kuivalta käytöltä
Lämmitin tarvitsee toimiakseen kunnolla täytön vedellä tai veden seoksella, esim. glykolin kanssa
Lämmittimen toiminnot:
- Sensitive mahdollistaa lämpötilan säätämisen 5 asteen tarkkuudella välillä 30°C-70°C
- Comfort sisältää kuivatusvaihtoehdon, joka mahdollistaa valitun ajan lämpötilan asettamisen
- Smart antaa mahdollisuuden asettaa viikoittaisen aikataulun lämmittimen toiminnalle
- ECO säästää energiaa mahdollistamalla vakion lämpötilan asetuksen 30°C
- Anti-frost suojaa jäätymiseltä, kun lämpötila laskee alle 7°C
- Lapsilukko mahdollistaa lämmittimen ohjaimen lukitsemisen
Tässä tuotteessa käytetty innovatiivisia ratkaisuja
Lämmitysteho: 300 W
Kun valitset 300 W sähkövastuksen, on tärkeää, että se sovitetaan oikein lämmittimen suorituskykyyn, jotta huoneen lämmitys olisi tehokasta, ergonomista ja turvallista.
Herkkä
Mukavuus
Smart
ECO
Jäätymisenesto
Lapsilukko
Lämpömukavuus ympäri vuoden
Liitäntä 230 V
Sähkölämmitin, joka voidaan kytkeä suoraan 230 V:n pistorasiaan, on erittäin kätevä ratkaisu, joka mahdollistaa nopean ja helpon käytön ilman lisäkaapeleiden tai erikoislaitteiden tarvetta.
Lämmitystehokeho
300 W
Väri
Valkoinen
Kirjoita meille
19,97%
Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana
Indeksi:
W958-0300-20
300 W
Lämmitystehokeho - 300 W - ()