Mexen FA-FD14 sähkövastus 900 W, musta - W956-0900-70
search
Mexen FA-FD14 sähkövastus 900 W, musta - W956-0900-70 Mexen FA-FD14 sähkövastus 900 W, musta - W956-0900-70 Mexen FA-FD14 sähkövastus 900 W, musta - W956-0900-70 Mexen FA-FD14 sähkövastus 900 W, musta - W956-0900-70 Mexen FA-FD14 sähkövastus 900 W, musta - W956-0900-70
Lämmitysteho: 900 W Lämmitysteho: 900 W
Indeksi:
W956-0900-70
Väri:
Musta
Lämmitystehokeho:
900 W
Väri - Musta - ()
Mexen FA-FD14 sähkövastus 900 W, musta tarjoaa korkean lämpötehon 900 W, mikä takaa nopean ja tehokkaan lämmityksen. Lämmityselementin pituus on 750 mm ja LED-näyttö osoittaa toimintatilan, mikä takaa käyttömukavuuden. Laite sisältää erilaisia toimintoja, kuten Sensitive, Comfort ja ECO, jotka mahdollistavat tarkan lämpötilan asettamisen, kuivaustilan ja energiansäästön. Vastus on varustettu "kuivakäynti"-suojalla ja suojausluokka on IP44.
Tekniset tiedot:
Kokonaispituus: 839 mm
Lämmityselementin pituus: 750 mm
Väri: Musta
Lämpöteho: 900 W
Käyttöjännite: 230V/50 Hz
Liitäntäjohto: 1,5 m
Vastuskierre: G 1/2"
Suojausluokka: IP44
LED-näyttö, joka osoittaa toimintatilan
Lisäsuoja "kuivakäynnin" estämiseksi
Vastuksen toiminnot:
- Sensitive mahdollistaa lämpötilan asettamisen 5 asteen tarkkuudella välillä 30°C-70°C
- ECO energiansäästötila, jossa lämpötila voidaan asettaa kiinteäksi 50°C asti
Tässä tuotteessa käytetty innovatiivisia ratkaisuja
Lämmitysteho: 900 W
Kun valitset 900 W:n sähkövastusta, on tärkeää, että se sovitetaan oikein lämmittimen suorituskykyyn, jotta huoneen lämmitys olisi tehokasta, ergonomista ja turvallista.
Lämpömukavuus ympäri vuoden
Liitäntä 230 V
Sähkölämmitin, joka voidaan kytkeä suoraan 230 V:n pistorasiaan, on erittäin kätevä ratkaisu, joka mahdollistaa nopean ja helpon käytön ilman lisäkaapeleiden tai erikoislaitteiden tarvetta.
Lämmitystehokeho
900 W
Väri
Musta
Kirjoita meille
19,95%
Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana
Indeksi:
W956-0900-70
900 W