Mexen FA-FD14 sähkökäyttöinen lämmitin 300 W, musta - W956-0300-70
search
Mexen FA-FD14 sähkökäyttöinen lämmitin 300 W, musta - W956-0300-70 Mexen FA-FD14 sähkökäyttöinen lämmitin 300 W, musta - W956-0300-70 Mexen FA-FD14 sähkökäyttöinen lämmitin 300 W, musta - W956-0300-70 Mexen FA-FD14 sähkökäyttöinen lämmitin 300 W, musta - W956-0300-70 Mexen FA-FD14 sähkökäyttöinen lämmitin 300 W, musta - W956-0300-70
Lämmitysteho: 300 W Lämmitysteho: 300 W
Herkkä Herkkä
Mukavuus Mukavuus
Indeksi:
W956-0300-70
Väri:
Musta
Lämmitystehokeho:
300 W
Väri - Musta - ()
Mexen FA-FD14 sähkölämmitin 300 W mustassa värissä tarjoaa erinomaisen 300 W lämmitystehon sekä nykyaikaisen, elegantin ulkonäön. Kokonaispituudeltaan 438 mm ja lämmityselementin pituudeltaan 349 mm, se sopii täydellisesti erilaisiin käyttötarkoituksiin. 1,5 m pitkä liitäntäjohto ja lämmitinkierre G 1/2" takaavat helpon asennuksen. Käyttöjännite on 230V/50 Hz, mikä varmistaa luotettavuuden ja energiatehokkuuden.
Tekniset tiedot:
Kokonaispituus: 438 mm
Lämmityselementin pituus: 349 mm
Väri: Musta
Lämmitysteho: 300 W
Käyttöjännite: 230V/50 Hz
Liitäntäjohto: 1,5 m
Lämmittimen kierre: G 1/2"
Suojausluokka: IP44
LED-näyttö, joka ilmaisee toimintatilan
Lisäsuoja "kuivakäytön" estämiseksi
Lämmittimen toiminnot:
- Sensitive mahdollistaa lämpötilan asettamisen 5 asteen tarkkuudella alueella 30°C-70°C
- ECO energiansäästö mahdollistaa pysyvän lämpötilan asettamisen enintään 50°C
Tässä tuotteessa käytetty innovatiivisia ratkaisuja
Lämmitysteho: 300 W
Kun valitset 300 W sähkövastuksen, on tärkeää, että se sovitetaan oikein lämmittimen suorituskykyyn, jotta huoneen lämmitys olisi tehokasta, ergonomista ja turvallista.
Herkkä
Mukavuus
ECO
Nykyaikainen ohjaus
Kuivakäyntisuojaus
Lämpömukavuus ympäri vuoden
Liitäntä 230 V
Sähkölämmitin, joka voidaan kytkeä suoraan 230 V:n pistorasiaan, on erittäin kätevä ratkaisu, joka mahdollistaa nopean ja helpon käytön ilman lisäkaapeleiden tai erikoislaitteiden tarvetta.
Suojausluokka: IP44
1,5 m spiraalikaapeli
2 vuoden takuu
Sarja
Lämmitystehokeho
300 W
Väri
Musta
Käyttöohje
Turvallisuustiedot
Takuuehdot
Tuottaja
Etkö löytänyt vastausta?
Kirjoita meille
19,99%
Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana
Herkkä Herkkä
Mukavuus Mukavuus
Indeksi:
W956-0300-70
300 W