Mexen Nova LED-lamppu GU10, 10W, Kylmä - 6500K, 1055 lm - L108-GU10-1065-01
search
Mexen Nova LED-lamppu GU10, 10W, Kylmä - 6500K, 1055 lm - L108-GU10-1065-01 Mexen Nova LED-lamppu GU10, 10W, Kylmä - 6500K, 1055 lm - L108-GU10-1065-01 Mexen Nova LED-lamppu GU10, 10W, Kylmä - 6500K, 1055 lm - L108-GU10-1065-01 Mexen Nova LED-lamppu GU10, 10W, Kylmä - 6500K, 1055 lm - L108-GU10-1065-01 Mexen Nova LED-lamppu GU10, 10W, Kylmä - 6500K, 1055 lm - L108-GU10-1065-01
Energiatehokkuus Energiatehokkuus
LED-tekniikka LED-tekniikka
Kylmä sävy Kylmä sävy
Indeksi:
L108-GU10-1065-01
Korkeus:
57 mm
Leveys:
50 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
Tekniset tiedot:
Korkeus: 57 mm
Leveys: 50 mm
Lampun tyyppi: GU10
Kanta: GU10
Teho: 10 W
Vastaava teho: 75 W
Valovirta: 1055 lm
Valon väri: Kylmä
Värilämpötila: 6500K
Värinjakoindeksi CRI: Ra ≥ 80
Himmennettävä: Ei
Kuvun väri: Maitomainen
Kuvun materiaali: Muovi
Pakkausten määrä: 1
Valokulma: 120º
Jännite: 220-240V
Energialuokka: F
Energian kulutus: 10 kWh/1000 h
Suojausluokka: IP20
LED-tekniikka
Kylmä sävy
Silmille ystävällinen
Valokulma
Leveys
50 mm
Korkeus
57 mm
Rodzaj żarówki
Rodzaj gwintu
GU10
Kąt świecenia
120º
Ilość sztuk
1
Kirjoita meille
Energy Class: F, Eprel: 2392533
17,86%
Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana
LED-tekniikka LED-tekniikka
Kylmä sävy Kylmä sävy
Indeksi:
L108-GU10-1065-01
57 mm
50 mm