Mexen PEX-P puristettava PEX 25 x 1 GW x 25 haara - W97132-2510F25-00
search
Messinki Messinki
1 Mpa 1 Mpa
Korkea lämpötilakestävyys Korkea lämpötilakestävyys
Indeksi:
W97132-2510F25-00
Tyyppi:
Kolmiosainen
Liitäntähalkaisija 1:
25 mm
Liitäntäläpimitan 2:
1" SIS
Liitäntähalkaisija 3:
25 mm
Liitäntähalkaisija 1 - 25 mm - ()
Liitäntähalkaisija 3 - 25 mm - ()
Tekniset tiedot:
Liitännän halkaisija 1: 25 mm
Liitännän halkaisija 2: 1" GW
Liitännän halkaisija 3: 25 mm
Runko: nikkelipinnoitettu messinki
Rengas: PE
Holkki: ruostumaton teräs 304
O-renkaat: NBR
Leukojen tyyppi: U
Käyttölämpötila: max 95 °C
Suurin käyttöpaine: 10 bar
Tarkastusikkuna varmistaa, että putki on painettu liittimeen asti
Tässä tuotteessa käytetty innovatiivisia ratkaisuja
Messinki
1 Mpa
Korkea lämpötilakestävyys
10 vuoden takuu
PZH Hyväksyntäsertifikaatti
Sarja
Tyyppi
Kolmiosainen
Liitäntähalkaisija 1
25 mm
Liitäntäläpimitan 2
1" SIS
Liitäntähalkaisija 3
25 mm
Asennusohje
Turvallisuustiedot
Takuuolosuhteet
PZH-todistus
Tuottaja
Etkö löytänyt vastausta?
Kirjoita meille
19,93%
Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana
Messinki Messinki
1 Mpa 1 Mpa
Indeksi:
W97132-2510F25-00
25 mm
1" SIS
25 mm