Mexen G05 akselinen termostaattisarja S-peitelevyllä, valkoinen - W903-958-909-20
search
Messinki Messinki
Jäätymisenesto Jäätymisenesto
Lämpötilan säätö Lämpötilan säätö
Indeksi:
W903-958-909-20
Tyyppi:
Aksiaalinen
Sarja:
G05
Väri:
Valkoinen
Liitäntäpinnan halkaisija:
G 1/2"
Väri - Valkoinen - ()
Mexen G05 akselinen termostaattisarja S-peitelevyllä, valkoinen tarjoaa erinomaisen laadun ja modernin muotoilun. Messingistä valmistettu, se takaa kestävyyden ja luotettavuuden. Venttiilien ja peitelevyn valkoinen väri sopii täydellisesti sisustukseen. Tuotteessa on G 1/2" liitäntä ja M30 x 1,5 mm pään kierre, mikä helpottaa asennusta. Lämpötilansäätöalue 0-29°C ja asteikko 0-5 mahdollistavat tarkan hallinnan. Suurin käyttölämpötila on 120°C ja suurin käyttöpaine 10 bar.
Tiedot:
Venttiilien materiaali: Messinki
Venttiilien väri: Valkoinen
Venttiilien liitoksen halkaisija: G 1/2"
Käyttölämpötila: max 120 °C
Suurin käyttöpaine: 10 bar
Pään kierre: M30 x 1,5 mm
Pään väri: Valkoinen
Säätöasteikko: 0-5
Lämpötilansäätöalue: 0-29 °C
Ympäristön lämpötila: max 50 °C
Jäätymissuoja 5°C
Peitelevyn väri: Valkoinen
Rosettien materiaali: Ruostumaton teräs
Rosettien ulkohalkaisija: 65 mm
Rosettien korkeus: 7 mm
Sisäreiän halkaisija: 21 mm
Holkkien materiaali: Messinki
Holkkien pituus: 50 mm
Holkkien sisähalkaisija: 20 mm
Peitelevy koostuu kahdesta yksittäisestä rosetista ja holkista
Paketissa mukana syöttö- ja sulkuventtiili
Tässä tuotteessa käytetty innovatiivisia ratkaisuja
Messinki
Jäätymisenesto
Lämpötilan säätö
1 Mpa
Käytännöllinen ratkaisu
Kestävyys ja lujuus
2 vuoden takuu
G05
Tyyppi
Aksiaalinen
Väri
Valkoinen
Liitäntäpinnan halkaisija
G 1/2"
Peitelevy
Kyllä
Käyttöohje - patteriventtiili
Käyttöohjeet - termostaattipää
Turvallisuustiedot - lämmityspatteriventtiili
Turvallisuustiedot - termostaattipää
Takuuehdot
Tuottaja
Etkö löytänyt vastausta?
Kirjoita meille
19,95%