Mexen Nevada koristeellinen lämmitin 1200 x 360 mm, 483 W, musta - W201-1200-360-00-70
search
Mexen Nevada koristeellinen lämmitin 1200 x 360 mm, 483 W, musta - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada koristeellinen lämmitin 1200 x 360 mm, 483 W, musta - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada koristeellinen lämmitin 1200 x 360 mm, 483 W, musta - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada koristeellinen lämmitin 1200 x 360 mm, 483 W, musta - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada koristeellinen lämmitin 1200 x 360 mm, 483 W, musta - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada koristeellinen lämmitin 1200 x 360 mm, 483 W, musta - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada koristeellinen lämmitin 1200 x 360 mm, 483 W, musta - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada koristeellinen lämmitin 1200 x 360 mm, 483 W, musta - W201-1200-360-00-70
	Teräs Teräs
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Indeksi:
W201-1200-360-00-70
Korkeus:
1200 mm
Väri:
Leveys:
360 mm
Lämmitystehokeho:
483 W
Leveys - 360 mm - ()
Korkeus - 1200 mm - ()
Mexen Nevada on moderni koristeellinen lämmitin, jonka mitat ovat 1200 x 360 mm, teho 483 W ja väri musta (RAL 9005). Valmistettu teräksestä, kestävä korroosiolta kestävän maalipinnan ansiosta. Ominaisuuksiin kuuluu universaali liitäntäetäisyys (sivuliitäntä 115 cm, keskiliitäntä 5 cm) ja mahdollisuus liittää ylhäältä tai alhaalta. Toimii maksimi lämpötilassa 95°C ja paineessa 0,6 Mpa. Paketti sisältää asennussarjan, kiinnikkeet, tulpat ja ilmanpoistimen.
Tekniset tiedot:
Korkeus: 1200 mm
Leveys: 360 mm
Syvyys: 78 mm
Liitäntäetäisyys:
- 115 cm (sivuliitäntä) tai 5 cm (keskiliitäntä)
Väri: Musta RAL 9005
Materiaali: Teräs
Paino: 14,42 kg
Kapasiteetti: 7 l
Paloreaktio: A1
Käyttölämpötila: max 95 °C
Maksimi käyttöpaine: 0,6 Mpa
Lämmitysteho:
- 75/65/20 °C - 483 W
Liitännät:
- 2xG ½″ keskiliitäntä
- 4xG ½″ ylhäältä ja alhaalta oikealla tai vasemmalla
Korkealaatuinen, kestävä maalipinta korroosionkestävällä
Paketti sisältää: kiinnikkeet, asennussarjan, tulpat ja ilmanpoistimen
Tässä tuotteessa käytetty innovatiivisia ratkaisuja
Teräs
Maks. 0,6 Mpa
Max. 95°C
Himmennys- ja korroosionkestävyys
10 vuoden takuu
Sarja
Leveys
360 mm
Korkeus
1200 mm
Syvyys
78 mm
Tyyppi
Koristeellinen
Lämmitystehokeho
483 W
Väri
Materiaali
Teräs
Asennustyyppi
Yleinen
Liitännän väli
5 cm , 115 cm
Liitäntä
Sivu , Keskellä
Suunta
Pystysuora
Käyttöohje
Takuuolosuhteet
Kirjoita meille
19,99%
Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana
	Teräs Teräs
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Indeksi:
W201-1200-360-00-70
1200 mm
360 mm
483 W
Leveys - 360 mm - ()
Korkeus - 1200 mm - ()